Syndyk sprzeda z wolnej ręki dom Radom
Radom / Glinice Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 01 Kwiecień, 2026 19:36
53 475 zł
836 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:64 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Pow. działki:694 m2
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 53 475 zł / 836 zł/m2
- Ulica: Słowackiego
Opis oferty
Syndyk masy upadłości Tomasza Markowskiego,ogłasza pisemny konkurs ofert na zbycie nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem wolnostojącym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.
Przedmiotem przetargu jest:
udział 2/3 w prawie własności nieruchomości zabudowanej, składającej się z dz. ew. o nr 26/11, położonej w województwie mazowiecki, powiat M. Radom, gmina Radom Miasto, miasto Radom, ul. Juliusza Słowackiego o pow. 694 m2, zabudowanej budynkiem parterowym mieszkalnym jednorodzinnym o pow. zabudowy 64 m2, dla której Sąd Rejonowy w Radomiu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr: RA1R/00125208/4 - o szacunkowej wartości rynkowej 71 300,00 zł (słownie:siedemdziesiąt jeden tysięcy trzysta złotych, 00/100),
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 75 % wartości oszacowania, tj. 53 475,00 złotych (słownie: pięćdziesiąt trzy tysiące czterysta siedemdziesiąt pięć złotych, 00/100).
I. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wpłacenie wadium w kwocie 10 % ceny wywoławczej na rachunek masy upadłości Alior Bank S.A. 84 2490 0005 0000 4530 8775 8932 z dopiskiem „wadium Tomasz Markowski sygn. akt RA1R/GUp-s/68/2024”;
- złożenie w Biurze Syndyka, ul. Żeromskiego 89, 26 – 610 Radom lub przesłanie listem poleconym pisemnej oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Oferta dot. sprzedaży nieruchomości – sygn. akt RA1R/GUp-s/68/2024” oraz „nie otwierać” na warunkach wskazanych w regulaminie przetargu wraz ze wszystkimi wymaganymi w nim oświadczeniami i dokumentami w terminie do 20 kwietnia 2026 r. do godz. 12.00 (decyduje data wpływu).