Praca w centrum Radomia/projekt bez sprzedaży

Dodane: Czwartek, 16 Wrzesień, 2021  12:58
  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:3000 zł
  • Płaca brutto max.:4000 zł
  • Pracodawca: Telemedic

W związku z potrzebą powiększenia zespołu, zatrudnimy na stałe osoby na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: RADOM

Zakres obowiązków:

Obsługa telefoniczna klientów;
Zapisywanie klienta w systemie;
Przekazywanie kompletu informacji;
Wymagania:

Obsługa komputera
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, dokładność, szybkie uczenie się;
Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność za ich realizację;
Dobra organizacja czasu pracy;
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
Stabilne warunki zatrudnienia od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16.00 (w tym 3 przerwy 15-minutowe) oraz dwie soboty w miesiącu;
Miejsce pracy: Radom - Centrum;
Pozytywną atmosferę pracy.
Szkolenia wstępne
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Radom
Dział rekrutacji
Na Lento.pl od 19 cze 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni klienci oglądali:

Stała, stabilna praca od zaraz/RADOM 19,81 brutto + PREMIE
Radom
Czwartek, 16 Wrzesień, 2021  12:58
Praca biurowa na cały etat- kontakt z klientem/ RADOM
Radom
Stała, stabilna praca od zaraz!/ System jednozmianowy
Radom
Obsługa klienta/Jedna zmiana/Stałe Godziny/RADOM
Radom
Kasjer - Radom
Radom
Piątek, 17 Wrzesień, 2021  09:57
TESTER OPROGRAMOWANI / DIGITAL MARKETING (bez doświadczenia)
Warszawa
Piątek, 17 Wrzesień, 2021  15:21
Produkcja stroików bez kwalifikacji z kwaterą 576123593
Radom
Piątek, 17 Wrzesień, 2021  22:21
Telemarketer
Radom
Piątek, 17 Wrzesień, 2021  10:14
Dam pracę
Radom
Wtorek, 31 Sierpień, 2021  09:11
19 zł/h Radom Pracownik Sortowni Przesyłek Pracownik Magazyn
Radom
Wtorek, 31 Sierpień, 2021  10:20

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków