Praca w Cantrach Logistycznych w Holandii - Magazyny

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 18 Luty, 2024  14:28

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: PP Recruitment

Opis oferty pracy

Pracownik Magazynowy - Holandia
Lokalizacja: Różne lokalizacje
Opis Stanowiska:
Centra logistyczne specjalizujące się w magazynowaniu, które działają na terenie całej Holandii poszukują pracowników magazynowych, który wesprą zespół w codziennych operacjach magazynowych.
Obowiązki:
• Przyjmowanie i rozładunek dostaw towarów.
• Magazynowanie towarów zgodnie z ustalonymi procedurami.
• Przygotowywanie zamówień do wysyłki.
• Etapowanie i pakowanie towarów.
• Monitorowanie stanu magazynowego i raportowanie o potrzebach uzupełnienia asortymentu.
• Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynności operacji magazynowych.
Wymagania:
• Gotowość do pracy w magazynie.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
• Sprawność fizyczna, zdolność do podnoszenia ciężkich przedmiotów.
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
• Doświadczenie w pracy na magazynie będzie atutem, ale nie jest konieczne.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej.
• Wynagrodzenie 13,46 €/h brutto
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w branży logistycznej.
• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam utrzymać płynność operacji magazynowych, czekamy na Twoją aplikację.
Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres @ w temacie wiadomości wpisując "Aplikacja na stanowisko Pracownika Magazynowego.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Radom w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Magazynier

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
PP Recruitment
Konto firmowe
Na Lento.pl od 17 paź 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków