Minidisc SONY MDS-JE500 + wiele dodatków
Radom Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Poniedziałek, 18 Maj, 2026 21:31
520 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Audio i video / Sprzęt audio
- Stan:Używane
- Cena: 520 zł
- Możliwy odbiór osobisty
Opis oferty
Witam ,sprzedam używany Minidisc SONY MDS-JE500 ,urządzenie sprawne działa ,odtwarza i nagrywa bez problemów.Wszystkie funkcje odtwarzania i edycji działają.Pokrętło AMS działa precyzyjnie i pewnie.Wyświetlacz świeci wyraźnie co ukazałem na zdjęciach. Jedyny mankament jaki znalazłem to pokrętło głośności słuchawek "PHONE LEVEL" potrafi zatrzeszczeć podczas obracania -po ustawieniu głośności jest ok.Stan przedmiotu widoczny na zdjęciach.
Sprzedaję zestaw:
-Minidisc SONY MDS-JE500 z kablem zasilającym 230V (1 sztuka)
-PILOT RM-D7M (1 sztuka)
-INSTRUKCJA PL (1 sztuka)
-płytka MiniDisc "EMTEC 80 min" (1 sztuka)
-katalog SONY w języku polskim (3 sztuki).
SPECYFIKACJA SONY MDS-JE500:
-Sampling rate converter: 32 kHz/44.1/48 kHz
-Error correction system: ACIRC
- Data compression: ATRAC
- Frequency response: 5 - 20000 Hz; + 0.3 dB
- Signal to Noise Ratio > 96 dB
-WE i WY Analogowe (typu RCA)
- WE i WY cyfrowe (optical / Toslink)
- Regulowane WY słuchawkowe na froncie obudowy dla jack 6.3mm
Wymiary : 43 x28 x wys 9,5 cm
Waga 3,3 kg
Funkcje urządzenia :
-Kilka możliwości wyszukania właściwego utworu na płycie,
-Odtwarzanie :wielokrotne całego utworu lub fragmentu , w przypadkowej kolejności ,wg własnego Programu ,
-Pełny zestaw funkcji montażowych :Kasowanie całych płyt lub pojedynczych utworów, dzielenie utworów w wybranych miejscach ,łączenie utworów ,przenoszenie utworów na płycie (zmiana kolejności) ,nadawanie nazw całym płytom i utworom ,zmiana już istniejących tytułów .
-zapis STEREO i MONO ( w trybie Mono możemy nagrać 2x więcej niż w Stereo na tej samej płytce)
-Ręczne ustawienie poziomu nagrania,
-Inteligentne przerwy miedzy utworami (On/Off) ,automatyczne cięcie,
-Ręczne lub automatyczne nadawanie numerów podczas nagrania,
Pilot: Oryginalny, pełnowymiarowy do tego modelu (każda litera alfabetu posiada swój przycisk dzięki czemu szybko można nadawać nazwy utworom/płytkom). Wygląd pilota: Góra i boki stan b.dobry, na spodzie pilota jest 1 -2 ryski.
Instrukcja PL ,format A4. Okładka w prawym dolnym rogu jest jakieś zabrudzenie -reszta instrukcji stan b.dobry,czyściutki.
Katalogi w b.dobrym stanie -właściwie tylko okładki noszą niewielkie ślady użycia.Kiedyś na każdej okładce napisałem czarnym flamastrem rok z którego mogą pochodzić (widać to na zdjęciach).
Katalogi zawierają opis: Odtwarzacze CD i Discman, wzmacniacze stereo i amplitunery wielokanałowe,magnetofony kasetowe duże i Walkman, minidisc pełnowymiarowe i przenośne ,radiomagnetofony ,słuchawki, Telewizory ,monitory CRT ,Playstation ,magnetowidy ,kamery video,telefony komórkowe ,zestawy mini i Midi HiFi, radia samochodowe ,zestawienie kaset audio i video firmy SONY.Jest też dodatek z danymi technicznymi.
Zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot.
Urządzenie było w mojej kolekcji kilka lat,sprzedaż prywatna . Jest możliwość przetestowania /odsłuchu minidisca w Radomiu- w tym celu proszę dzwonić 731xx600xx935 od g11:00 -20:00.
Kontakt tylko telefoniczny -nie mam czasu odpisywać na smsy.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Krzysztof
Konto prywatne
Na Lento.pl od 03 mar 2026
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
Prawa konsumenta
Sprzedawca jest osobą prywatną
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową...





























