Mieszkanie Radom Południe
Radom / Południe Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 16:00
587 000 zł
9031 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:65 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Inne
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1999
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 587 000 zł / 9031 zł/m2
Opis oferty
To nie jest zwykłe mieszkanie.To wnętrze zaprojektowane ze smakiem, konsekwencją i dbałością o każdy detal.
Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na Południu w Radomiu- jednej z najlepszych lokalizacji w mieście.
Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu- wszystko wykonane "pod siebie"- bez kompromisów, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Styl nowoczesny, elegancki, z przewagą ciemnych, szlachetnych barw, tworzących klimatyczne, luksusowe wnętrze.
PRZEMYŚLANY UKŁAD
Reprezentacyjny salon z nowoczesną kuchnią.
Klimatyczna sypialnia z dużym łóżkiem, szafą w zabudowie i wyjściem na balkon.
Gabinet połączony z dużą, elegancką garderobą.
Osobna łazienka z wanną.
Osobna toaleta.
Balkon plus piwnica.
ATUTY:
- po generalnym remoncie- praktycznie wszystko nowe,
- nowoczesny, spójny design,
- funkcjonalny i rzadko spotykany układ,
- 1 piętro- najlepsza kondygnacja,
- idealna lokalizacja- Radom Południe,
Wchodzisz - mieszkasz.
Bez remontów. Bez stresu. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Cena: 587 000 zł
Telefon: 661 - pokaż numer telefonu -
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: LNR-MS-146
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Radom
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 499000 zł do 675000 zł Powierzchnia : od 55 m2 do 75 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Monika Szczepańska
Konto prywatne
Na Lento.pl od 27 mar 2026
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie