Działka budowlana Radom Kaptur, Ceglana

Radom / Kaptur
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  15:57
420 000 zł
533 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:788 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Wyjątkowa działka na Kapturze - ul. Ceglana | Media | Twoje miejsce na dom

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Radomia? Ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Radom, dzielnica Kaptur
Działka znajduje się przy ul. Ceglanej, w sercu dzielnicy Kaptur. To prestiżowa i cicha okolica, zdominowana przez zabudowę jednorodzinną, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia: 788 m²
Kształt: Nieregularny (dający unikalne możliwości ciekawej aranżacji ogrodu i bryły budynku).
Przeznaczenie: Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna.

Media i Uzbrojenie:
Wszystkie kluczowe media znajdują się bezpośrednio w drodze przy działce:
Prąd
Woda miejska
Gaz
Kanalizacja

Dlaczego warto?
Pełna infrastruktura: Dzięki dostępności wszystkich mediów proces budowy jest znacznie ułatwiony.
Szybki dojazd do centrum: Kaptur to dzielnica, która łączy bliskość natury z błyskawicznym dostępem do punktów usługowych, szkół i sklepów.
Inwestycja w przyszłość: Działki w tej lokalizacji stale zyskują na wartości.

Cena: 420 000 zł
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Numer oferty: LNR-GS-164
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Michał Załęski
Konto prywatne
Na Lento.pl od 27 mar 2026
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie