Dom Radom Wólka Klwatecka
Radom / Wólka Klwatecka Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 16:03
794 600 zł
5800 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:137 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:292 m2
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2025
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 794 600 zł / 5800 zł/m2
Opis oferty
Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Radomia. Ta zaciszna enklawa zapewni mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwoli nacieszyć się bliskością natury. Rozległy las otaczający osiedle gwarantuje piękną okolicę do spacerów. Garaż o powierzchni 17,65m² i podjazd umożliwiają parkowanie dwóch pojazdów.126,55m² (137m2 pow.podł) + strych 40m2 pow.podł
Działka:
od 292m² - 636m2
Cena: od 794 600 zł - 879 800 zł
Cena : od 794 600zł - 879 800 zł w zależności od wielkości działki
Stan deweloperski podwyższony :
automat do bramy garażowej
kostka brukowa na wjeździe do domu + schody + taras
ogrodzenie panelowe + furtka + brama wjazdowa
cena obejmuje także drogę wewnętrzną z kostki brukowej
Cena obejmuje:
mieszkanie 126,5 m2 z garażem
ocieplony budynek styropianem grafitowym 15cm
okna PVC oknoplast - 3 szybowe w kolorze grafitowym
solidne drzwi wejściowe w kolorze grafitowym
brama garażowa Wiśniowski na pilota
elewacje w kolorze
pokrycie dachu blachodachówką
rynny i obróbki
ogrodzenie panelowe z furtką
kostka brukowa przed wejściem i garażem oraz taras
działka na której jest lokal od 367m2
instalacja wodno kanalizacyjna
instalacja gazowa z piecem gazowym
ogrzewanie podłogowe - piętro + parter wraz z garażem!!!
instalacja wentylacji mechanicznej (bez rekuperatora)
instalacja klimatyzacji (bez klimatyzatora)
instalacja elektryczna
tynk gipsowy
wylewki cementowe
światłowód
przygotowane okablowanie pod panele słoneczne
przygotowane okablowanie pod kamery