Bezpłatny Projekt UE - Akademia kompetencji podstawowych

Dodane: Poniedziałek, 24 Luty, 2025  14:40

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia

Opis oferty

ZAPRASZAMY do udziału w projekcie dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej: „Akademia kompetencji podstawowych”, to bezpłatny program wsparcia rozwoju kompetencji cyfrowych i społecznych realizowanego przez HN Partners s .c.

Rekrutację prowadzimy na miejscu:
Radom, ul. Żeromskiego 94, I piętro oraz
Gaworzyna 6, 27-100 Iłża

lub telefonicznie

️Radom - 695 - pokaż numer telefonu -
️ Gaworzyna - 661 884 264

DO KOGO SKIEROWANY JEST PROJEKT?
Dla osób powyżej 18 lat, zamieszkujących na obszarze Radomia lub powiatów: kozienickiego, lipskiego, przysuskiego, szydłowieckiego, radomskiego (na obszarach OSI),
w tym osób: które z własnej inicjatywy chcą podnieść kompetencje cyfrowe i społeczne, mają niskie umiejętności podstawowe - w tym cyfrowe, nie brali udziału w analogicznym wsparciu realizowanym w programie FERS w ramach Klubów Rozwoju Cyfrowego.
JAKIE WSPARCIE OFERUJEMY?
Szkolenia dla kadry projektu, w celu zwiększenia efektywności wsparcia w projekcie,
Indywidualną diagnozę posiadanych umiejętności oraz doradztwo w zakresie kompetencji podstawowych,
Grupowe szkolenia komuterowe, mające na celu nabycie kompetencji cyfrowych i ich zewnętrzna certyfikacja,
Indywidualne szkolenia komputerowe mające na celu zwiększenie umiejętności cyfrowych,
Doradztwo/mentoring w celu wspierania postępów osób uczących się na wszystkich etapach procesu poprawy umiejętności oraz monitoring i walidacja.

ZAPEWNIMY CI:
materiały szkoleniowe,
catering w formie przerwy kawowej,
️‍ubezpieczenie NNW podczas szkoleń,
zwrot kosztów dojazdu.

JAKIE BĘDĄ REZULTATY?
Zdiagnozowanie umiejętności i potrzeb w zakresie kompetencji podstawowych u 120 Uczestników/Uczestniczek, w tym osób z niepełnosprawnościami poprzez indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.
Nabycie zielonych kwalifikacji przez min. 20% ze 120 Uczestników/Uczestniczek, w tym osób z niepełnosprawnościami, poprzez udział w module Bezpieczeństwo – szkolenie zgodne z Ramą Kompetencji Cyfrowych DigComp i zdanie egzaminu zewnętrznego.
Nabycie kwalifikacji, w tym cyfrowych przez min. 90% ze 120 Uczestników/Uczestniczek, w tym osób z niepełnosprawnościami, poprzez udział w szkoleniu zgodnym Ramą Kompetencji Cyfrowych DigComp i zdanie egzaminu zewnętrznego.

ZAPRASZAMY!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!
️Radom - 695 - pokaż numer telefonu -
️ Gaworzyna - 661 884 264

#FUNDUSZEEUROPEJSKIE #projekty #kompetencje #kwalifikacje #rozwojosobisty #szkolenia #funduszeUE
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

HN Partners
Konto firmowe
Na Lento.pl od 09 sie 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków