Specjalista ds. obsługi klienta - praca zdalna/umowa o prace

Dodane przez Kamil (Firma), Środa, 17 Styczeń, 2018  12:37
  • Lokalizacja: Radom
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Biuro / Administracja
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Welltoc

Agencja doradztwa Personalne poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta
Numer w krajowym rejestrze agencji zatrudnia: 168920.
Strona internetowa: www.welltoc.com
Rozmowa rekrutacyjna online.

Zadania na stanowisku pracy:

-Obsługa Klienta przez komunikator Skype
-Prezentacja usług agencji

Od kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta ewentualnie sprzedaży
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
- Pewności siebie.
- Wysokiej kultury osobistej .
- Profesjonalnej obsługi i pozytywnego podejścia do ludzi .
- Znajomości Excela.

Oferujemy:
- Praca zdalna z dowolnego miejsca Polski.
- Umowę o prace
- Odpowiednie przygotowanie kandydata do wykonywanej pracy na powierzonym stanowisku.
- Międzynarodowe środowisko.
- Ciekawe doświadczenie.
- Wsparcie szkoleniowe wykwalifikowanych specjalistów.
- Profesjonalne referencje.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 485

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta Radom
  • Praca Specjalista Radom
  • Praca Radom
  • Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Praca Specjalista
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń