Praca dodatkowa Auchan Grzecznarowskiego

Dodane przez Jarosław (Firma), Czwartek, 18 Styczeń, 2018  17:48
  • Telefon: 515629351
  • Lokalizacja: Radom / Ustronie
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Handel
  • Forma pracy: Dodatkowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Kuźnia

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze MERCHANDISERA -osoby wykładającej towar, w Auchan Grzecznarowskiego. Praca 3 w tygodniu około 1,5h wynagrodzenie 333,71 brutto/miesiąc

Obowiązki
- wykładanie towarów według ustalonych standardów,
- dbałość o ekspozycję,

OCZEKIWANIA:
- ukończone 18 lat,
-ważna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, lub kontakt telefoniczny lub osobisty.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1659

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Radom
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń